VII міжнародна науково-практична конференція “Регіональні проблеми України: географічний аналіз та пошук шляхів вирішення”

Вівторок, 10 жовтня 2017 p.

5 - 6 жовтня 2017 року у Херсонському державному університеті на факультеті біології, географії і екології відбулася сьома міжнародна науково-практична конференція “Регіональні проблеми України: географічний аналіз та пошук шляхів вирішення”, присвячена 100-річчю Херсонського державного університету. У конференції прийняли участь і викладачі та аспіранти кафедри землезнавства та геоморфології. З доповідями висткпили професор Стецюк Володимир Васильович та аспірантка Веселова Олена Андріївна.

Всього в конференції прийняли участь 140 учасників, які представляли різні наукові, науково-педагогічні та навчально-методичні центри з різних куточків України, в тому числі – із-за кордону.

Завершенням наукової конференції стали виробничі екскурсії до національного природного парку «Нижньодніпровський» та біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна УААН, що дало можливість визначити нові напрями співпраці, отримати нові враження й знання про краєвиди Херсонщини та поспілкуватися у колі однодумців.