Понеділок, 11 грудня 2017

До уваги абітурієнтів!

На географічному факультеті проводиться Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії, учасники якої, що набрали не менше 90% балів на другому етапі отримають до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії при розрахунку конкурсного балу при вступі за державним замовленням на спеціалізації:

• Природнича географія
  • Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування
  • Економічна та соціальна географія
  • Урбаністика та міське планування
  • Картографія
  • Метеорологія
  • Гідрологія
  • Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний

Дистанційний тур триватиме з 15 січня до 1 квітня 2018 р.. Для участі в ньому необхідно дати відповіді на поставлені наступні питання:

1. Значення та класифікація географічних карт.
    2. Гідрологічний режим річок.
    3. Географічне положення Азії.
    4. Рельєф дна Тихого океану.
    5. Несприятливі погодні явища в Україні.
    6. Лісові ресурси України.
    7. Чисельність та склад населення України.
    8. Машинобудування України.
    9. Глобальні проблеми людства.
    10. Промисловий комплекс Франції.

Відповіді надсилати на електронну адресу: e-mail: zapototsk@ukr.net (з поміткою «Олімпіада»).

За додатковою інформацією звертатися за тел. 044-521-32-70.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі (дистанційний).

Другий етап відбудеться на базі географічного факультету 21 квітня 2018 р. о 10.00 за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а, корпус географічного факультету, ауд. 102 (їхати до станції метро «Виставковий центр»).

Більше на сайті географічного факультету