Освітньо-профорієнтаційний захід

“Географічні професії: шлях до успіху”

Понеділок, 17 жовтня 2016

27 жовтня з 10.00 до 16.00 студенти та абітурієнти географічного факультету зможуть дізнатися як ефективно побудувати власну кар'єру, познайомитися із актуальними вакансіями та поринути у світ географічних професій.

Захід включає:

Експоблок – своєрідний “тет-а-тет” з роботодавцем, виставку та презентацію актуальних вакансій та програм практик від компаній, які спеціалізуються у сферах:

- ГІС, землевпорядкування та земельного кадастру;
- менеджменту природних ресурсів;
- рекреації, готельної справи, туризму;
- територіального управління та містобудування;
- регіональної економіки та аудиту;
- сталого розвитку та зеленої економіки

Освітній блок – лекторій від успішних випускників географічного факультету, директорів та керівників HR-департаментів провідних компаній, представників громадського сектору, влади та місцевого самоврядування. Учасники заходу можуть обрати міні-лекції у TED-форматі з трьох секцій:

- “Освіта і наука”: ви дізнаєтеся про можливості подвійного дипломування, академічних обмінів, грантової та державної підтримки молодіжних наукових проектів.
- “Бізнес та підприємництво”: майстер-класи та тренінги з працевлаштування, презентація актуальних вакансій та програм стажувань у вітчизняних і міжнародних компаніях.
- “Державна служба та управління”: виступи представників територіальних органів державного управління та громадського сектору на актуальні теми: зайнятість населення і ринок праці, реформи регіонального розвитку та містобудування тощо.

Зона розваг та відпочинку. Географія – це не лише цікаво і корисно, але й весело. Тому учасники заходу матимуть можливість взяти участь у квестах, конкурсах, отримати цікаві подарунки та оригінальні фотографії з фото-зони заходу.

Вхід вільний