Студенти

У 2018-2019 навчальному році на кафедрі навчаються 49 бакалаврів та 14 магістр.

    Геоморфологія та природничий туризм
  • Болебрух Катерина Олександрівна
  • Ворожко Дар’я Максимівна
  • Гермаківська Анастасія Віталіївна – староста
  • Лісковацька Мар’яна Миколаївна
  • Поліщук Альона Андріївна
    Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування
  • Кадірова Сусанна Наріманівна
  • Ковальчук Данило Валентинович – староста
  • Маркін Андрій Валерійович
  • Шевченко Святослав Ігорович
    Природнича географія (Геоморфологія, геоархнологія, геотуристика)
  • Годунко Світлана Юріївна
  • Далудіна Діана Валеріївна
  • Коєснік Олена Олександрівна – староста
  • Колесник Ангеліна Юріївна
  • Колодежна Валерія Валеріївна
  • Компаніченко Святополк-Віталій Тарасович
  • Кузнєцов Ігор Вадимович
  • Ольхова Інна Едуардівна
  • Рубаник Олена Павлівна
  • Ставничий Назарій Тарасович
  • Трохимець Софія Олександрівна
  • Черемшук Світлана Сергіївна
  • Шопша Юлія Анатоліївна
    Природнича географія (Геоморфологія та палеогеографія)
  • Бонацька Оксана Іванівна
  • Брунь Вікторія Вікторівна
  • Голік Катерина Сергіївна
  • Корховий Андрій Сергійович
  • Кулик Катерина Олександрівна
  • Мартинюк Альона Миколаївна
  • Мисюкевич Павло Леонідович
  • Мізун Микола Петрович
  • Причишина Тетяна Миколаївна
  • Романова Олександра Юріївна
  • Сарахман Іванна Сергіївна
  • Удалов Олександр Вікторович
  • Філатов Максим Юрійович
    Геоморфологія та палеогеографія
  • Волчанський Нікіта Олександрович
  • Дубовик Катерина Віталіївна
  • Дудник Марія Едуардівна
  • Журавльов Владислав Олександрович
  • Журавська Дарина Володимирівна
  • Калініченко Вадим Сергійович
  • Корчагін Григорій Вадимович
  • Підгорна Вікторія Валеріївна
  • Рижа Тетяна Миколаївна
  • Руцький Василь Павлович
  • Саєнко Яна Андріївна
  • Тєгаєв Микита Олександрович
  • Федулов Лев Костянтинович
  • Холодько Ілля Сергійович
    Геоморфологія та палеогеографія
  • Вальчук Поліна Сергіївна
  • Горюк Андрій Леонідович
  • Климчук Вікторія Олександрівна
  • Кручко Ілля Анатолійович
  • Овсієнко Тетяна Олександрівна
  • Окопна Юлія Сергіївна
  • Рожко Вікторія Олександрівна
  • Янішевська Яна Іванівна
    Геоморфологія та палеогеографія
  • Бобер Ірина Вікторівна
  • Козинець Яна Володимирівна
  • Кравчук Ілля Володимирович
  • Меделян Артем Ігорович
  • Острікова Владлена Русланівна
  • Руденко Аліна Борисівна