Архів новин та подій
18
листопада

Зустріч студентів ОП "Геоморфологія та природопізнавальний туризм" з екологом МБО "Екологія-Право-Людина"

В рамках теми "Туризм на природоохоронних територіях" (дисципліна "Спецрозділи з природопізнавального туризму", 3 курс ОП "Геоморфологія та природопізнавальний туризм") 16 листопада відбулася зустріч з екологом ГБО "Екологія-Право-Людина" к.геогр.н Катериною Полянською.
7
жовтня

Зустріч студентів ОП "Природнича географія" з екологом МБО "Екологія-Право-Людина"

7 жовтня 2021 для студентів другого курсу ОП "Природнича географія" в рамках вивчення дисципліни "Вступ до фаху" було проведено зустріч з екологом МБО "Екологія-право-людина" к.геогр.н. Катериною Полянською.
27
вересня

Культурний ландшафт як географічний феномен

23-25 вересня 2021р. відбулася міжнародна наукова конференція «Культурний ландшафт як географічний феномен».
29
квітня

Природопізнавальний туризм як перспективний напрямок сучасної туристичної галузі

28 квітня відбудалася онлайн-зустріч викладачів та студентів ОП "Природнича географія" та "Геоморфологія та природопізнавальний туризм" з керівником напрямку туристичної компанії ТОВ "Trаvel Professional Group" Т. А. Бортник.
20
квітня

Відкрита лекція на тему «Прикладні аспекти застосування ГІС»

19 квітня студенти 2 та 3 курсів освітньо-професійної програми "Геоморфологія та природопізнавальний туризм" відвідали відкриту лекцію, організаторами якої виступили доценти кафедри Фізичної географії та геоекології Корогода Н.П. та Свідзінська Д.В.
13
квітня

Гостьова лекція для студентів 2 курсу

В рамках дисципліни "Вступ до фаху" освітньої програми "Геоморфологія та природопізнавальний туризм" відбулася гостьова лекція к.геогр.н., с.н.с., завідуючого відділом геоморфології Інституту географії НАНУ Спиці Романа Олександровича для студентів 2-го року навчання.
20
вересня

Вітання Едуарду Тимофійовичу Палієнко!

20 вересня святкує свій День народження кандидат географічних наук, Вчитель Палієнко Едуард Тимофійович!

Вступна компанія 2017

Особливості вступної компанії 2017
27
червня

Нові спеціалізації на кафедрі землезнавства та геоморфології

На кафедрі землезнавства та геоморфології починаючи з 2017-2018 навчального року оновлено перелік спеціалізацій в рамках освітньої програми "Природнича географія".
20
червня

Захист магістерських робіт на кафедрі землезнавства та геоморфології

19 червня магістри 2 року навчання успішно захистили магістерські роботи з домінуючою часткою результатів власних досліджень.
13
червня

Державний іспит - складено!

12 червня магістри 2 курсу успішно склали державний іспит зі спеціальності геоморфологія та палеогеографія
29
травня

Польовий семінар із структурної геоморфології у Судетах

Викладачі кафедри землезнавства та геоморфології взяли участь у VI польовому семінарі із структурної геоморфології присвяченому вивченню розвитку рельєфу плитних комплексів, що відбувся 24 – 27 травня у Столових горах (Судети, Польща).
21
квітня

День народження Ольги Володимирівни Ковтонюк!

21 квітня святкує свій День народження доцент кафедри землезнавства та геоморфології, кандидат географічних наук, прекрасний педагог і чарівна жінка Ковтонюк Ольга Володимирівна.
20
квітня

Звіт про піврічне навчання магістрів кафедри в Університеті Камеріно (Італія)

26 квітня відбудеться науковий семінар за результатами піврічного навчання магістрів кафедри землезнавства та геоморфології в Університеті Камеріно (Італія) за спеціальністю "Геологічні ризики" (в рамках проекту міжнародного співробітництва «ЕРАСМУС+»)
13
квітня

Відбувся захист курсових робіт студентів
4 курсу

12
квітня

Відбувся захист курсових робіт студентів
3 курсу

11
квітня

Відбувся захист курсових робіт студентів
2 курсу

8
квітня

Звіт про піврічне стажування аспіранта Євгенія Рогозіна у Лундському університеті (Швеція)

19 квітня о 13.00 в ауд. 605 географічного факультету відбудеться звіт про результати піврічного навчання аспіранта кафедри Євгенія Рогозіна у Лундському університеті (Швеція).
18
березня

День народження Оксани Миколаївни Підкови!

18 березня свядкує свій день народження доцент кафедри землезнавства та геоморфології, кандидат географічних наук, чудовий викладач і чарівна жінка Підкова Оксана Миколаївна.
18
березня

Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії

На географічному факультеті проводиться Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії, учасники якої, що набрали не менше 90% балів на другому етапі отримають до 20 додаткових балів при вступі
3
березеня

Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаємо Вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові! Невичерпної енегії, успіху у творчих починаннях та наснаги для підкорення нових вершин!
28
лютого

День народження Тетяни Миколаївни Лаврук!

28 лютого святкує свій День народження доцент кафедри землезнавства та геоморфології, кандидат географічних наук, прекрасний викладач та чарівна жінка Лаврук Тетяна Миколаївна!
22
лютого

УВАГА! Навчальні суботи

З метою раціонального використання робочого часу, а також створення сприятливих умов для святкування травневих свят, навчальні дні переносяться
20
лютого

День народження Олександра Олександровича Комлєва!

20 лютого святкує свій День народження доктор географічних наук, професор, талановитий науковець і викладач Комлєв Олександр Олександрович!
10
лютого

Підсумки зимової сесії 2016-2017 н. р.: рейтинкові списки

Рейтинг успішності студентів денної форми навчання, які навчаються на місці державного замовлення на географічному факультеті у 2016-2017 навчальному році (за підсумками І семестру)
8
лютого

День народження Наталії Петрівни Герасименко!

8 лютого колектив кафедри землезнавства та геоморфології щиро вітає з Днем народження відомого у світових наукових колах професора, доктора географічних наук, прекрасного викладача та чарівну жінку Герасименко Наталію Петрівну!
30
грудня

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий Рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.
23
грудня

Інформація від Головного управління статистики в м. Києві

Підводячи підсумки року, пропонуємо деяку статистичну інформацію надану Головним управлінням статистики у м. Києві.
14
грудня

Перемога у Кубці України з армспорту!

11 по 12 грудня в Палаці спорту «Локомотив» у місті Харкові пройшов XVI Кубок України з армспорту. Абсолютну першість серед жінок здобула Вікторія Рожко - студентка 3 курсу кафедри землезнавства та геоморфології.
10
грудня

Ювілей Ольги Павлівни Андріяш!

10 грудня святкує свій ювілей кандидат географічних наук Ольга Павлівна Андріяш!
5
грудня

Міжнародний день ґрунту

Міжнародний день грунту (World Soil Day) відзначається в системі міжнародних днів ООН щорічно 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Уперше з ініціативою установи Всесвітнього дня ґрунтів виступив Міжнародний союз ґрунтознавства (International Union of Soil Sciences) в 2002 році. Проте тільки в грудні 2013 року на 68-ій Генеральній Асамблеї ООН 5 грудня було офіційно проголошено Всесвітнім днем ґрунтів. Саме цього дня у 1883 році В. В. Докучаєв захистив свою докторську дисертацію «Русский чернозем».
1
грудня

До дня боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (СНІДом)

Першого грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, метою якого є підвищення обізнаності про цю інфекцію та демонстрування міжнародної солідарності перед обличчям пандемії. 1 грудня за ініціативою Генеральної асамблеї ООН у 1988 році назвали Міжнародним днем боротьби зі СНІДом.
28
листопада

Благодійний велопробіг “Українці в Європі”

Студентський парламент Географічного факультету запрошує всіх бажаючих на презентацію благодійного велопробігу "Українці в Європі"! Одним із організаторів і учасником цього проекту виступив випусник кафедри землезнавства та геоморфології 2011 року Максим Скорик.
25
листопада

Століття (1916-2016) спорово-пилкового аналізу та наукова спадщина Леннарта фон Поста

24-25 листопада 2016 року у Королівській академії наук Швеції (Kunliga Vetenskapsakademien) відбувся міжнародний симпозіум "Centenary (1916-2016) of Pollen Analysis and the Legacy of Lennart von Post", із нагоди відзначення 100 років (1916-2016) із часу представлення першої спорово-пилкової діаграми Леннартом фон Постом. Метою симпозіуму було дослідити його наукову спадщину у спорово-пилковому аналізі та історії рослинності. Учасниками симпозіуму стали близько 200 вчених із різних країн світу.
23
листопада

Erasmus+

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для магістрів (1 року навчання) та аспірантів механіко-математичного та географічного факультетів для навчання у ІІ-ому семестрі 2016/2017 н.р. в Університеті імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт, Угорщина.
17
листопада

День студента

Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Це пора звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті.
14
листопада

День народження Бортника Сергія Юрійовича!

14 листопада святкує свій День народження завідувач кафедри землезнавства та геоморфології, доктор географічних наук, професор, віце-президент – головний вчений секретар Українського географічного товариства, креативний науковець і талановитий викладач Бортник Сергій Юрійович!
8
листопада

Екологічний проект: «Створення ландшафтного заказника Боремельське Надстир’я»

В рамках навчальної дисциплінии "Управління проектами та міжнародне співробітництво у галузі охорони природи" для магістрів першого курсу було оголошено конкурс на кращий екопроект року. Переможцем конкурсу став Бончковський Олександр, який ініціював проект щодо створення ландшафтного заказника "Боремельське Надстир’я».
25
жовтня

День народження Володимира Васильовича Стецюка!

25 жовтня колектив кафедри землезнавства та геоморфології щиро вітає Володимира Васильовича Стецюка, доктора географічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України і просто чудову та непересічну особистість з Днем народження!
23
жовтня

80-річчя від Дня народження Ю. О. Кошика

23 жовтня 2016 року виповнилося б 80 років завідувачу кафедри геоморфології та палеогеографії (зараз землезнавства та геоморфології) географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктору географічних наук, професору Кошику Юрію Олександровичу.
17
жовтня

“Географічні професії: шлях до успіху”

27 жовтня з 10.00 до 16.00 студенти та абітурієнти географічного факультету зможуть дізнатися як ефективно побудувати власну кар'єру, познайомитися із актуальними вакансіями та поринути у світ географічних професій.
11-13
жовтня

Конференція у Чернівцях

Викладачі та наукові співробітники кафедри відвідали Міжнародну наукову конференцію “Від географії до географічного українознавства: еволюція освітньо-наукових ідей та пошуків” (до 140-річчя започаткування географії у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича), що відбулася 11-13 жовтня у м. Чернівці.
2-9
жовтня

IGCP 610: четвертий з'їзд у Грузії

2-9 жовтня 2016 року у Грузії відбулися Четвертий пленарний з’їзд та польові екскурсії Міжнародного проекту ЮНЕСКО IGCP 610 - From the Caspian to Mediterranean: Environmental Change and Human Response during the Quaternary (Від Каспійського до Середземного морів: Зміна навколишнього середовища та реакція людини протягом четвертинного періоду).
4
жовтня

Захист звітів з виробничої практики

4 жовтня відбулося засідання кафедри, в рамках якого студенти 4 курсу ОР Бакалавр та 2 курсу ОР Магістр відзвітували про проходження виробничої практики за професійним спрямуванням.
30
вересня

Наші студенти в Італії

У межах проекту міжнародного співробітництва «ЕРАСМУС+» між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Камеріно (Італія) студенти магістри другого року навчання кафедри землезнавства та геоморфології Плешакова Антоніна Олександрівна та Шевчук Наталія Петрівна отримали грант на навчання в університеті – партнері.
1
вересня

Дослідження у Швеції

У рамках програми Вісбю (Visby Programme Scholarships for PhD studies and postdoctoral research) Шведського Інституту, аспірант кафедри Євгеній Рогозін отримав грант на проведення дисертаційного дослідження у відділенні четвертинної геології Лундського університету.
1
вересня

День знань

31 вересня в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася посвята в студенти-географи першокурсників.
30
серпня

Польсько-український дослідницький проект

30 серпня 2016 року у Варшаві (Польща) відбувся семінар ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 2015-2016 «Бурштинові шляхи. Науково-методичні основи раціонального використання родовищ бурштину». Українську сторону на семінарі представили старший науковий співробітник Інституту геологічних наук НАН України, доктор геологічних наук О. О. Ремезова та професор кафедри землезнавства та геоморфології, доктор географічних наук О. О. Комлєв.
17-21
травня

З'їзд Географічного товариства України

Протягом 17-21 травня у Вінниці на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбудеться ХІІ з'їзд Українського географічного товариства "Українська географія: сучасні виклики"
8
квітня

Захист дисертації Юлії Леонідівни Авдєєнко

8 квітня 2016 року відбувся захист кандидатської дисертації Юлії Леонідівни Авдєєнко на тему "Палеогеографічні умови карстових районів Криму та Придністров'я у пізньому плейстоцені та голоцені".
5
квітня

Розгляд дисертації Новака Тараса Андрійовича

5 квітня 2016 року на кафедрі відбувся попередній розгляд кандидатської дисертації Новака Тараса Андрійовича, аспіранта кафедри геоморфології та палеогеографії Львівського національного університету імені Івана Франка.
5
квітня

Захист курсових робіт 2 курсу

5 квітня 2016 року на кафедрі відбувся pахист курсових робіт студентів 2 курсу