Благодійний велопробіг “Українці в Європі”

понеділок, 28 листопада 2016

Студентський парламент Географічного факультету запрошує всіх бажаючих на презентацію благодійного велопробігу "Українці в Європі"! Одним із організаторів і учасником цього проекту виступив випусник кафедри землезнавства та геоморфології 2011 року Максим Скорик

Максим Скорик

Масштабний проект благодійний велопробіг «Українці в Європі», який стартував 15 травня цього року у Львові, успішно завершився 24 серпня в центрі Одеси. 11 тисяч кілометрів за 100 днів через 16 країн Європейського Союзу (Польща, Чехія, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія, Португалія, Монако, Італія, Словенія, Хорватія, Угорщина, Румунія, Молдова) проїхали учасники благодійного турне на велосипедах.

Маршрут велопробігу

Метою велопробігу "Українці в Європі" було:
- Підтримка тих, хто постраждав в результаті війни на Донбасі;
- Привертання уваги української та світової спільноти до проблеми реабілітації ветеранів АТО;
- Вирішення конкретних проблем: придбання необхідного медичного обладнання, реабілітація поранених та допомога сім’ям загиблих;
- Збір коштів на вище вказані цілі;
- Відновлення довіри населення до благодійності;
- Покращення іміджу та впізнаваності України в Європі

Презентація відбудеться 30 листопада о 14.30 в 308 аудиторії географічного факультету. Учасники велопробігу розкажуть про підготовку до подорожі, її складності та радості.

Фото з офіційної сторінки Благодійного велопробігу "Україці в Європі" у facebook