День народження Сергія Юрійовича Бортника!

Понеділок, 14 листопада 2016

доктор географічних наук, професор Бортник Сергій Юрійович

14 листопада святкує свій День народження завідувач кафедри землезнавства та геоморфології, доктор географічних наук, професор, віце-президент – головний вчений секретар Українського географічного товариства, креативний науковець і талановитий викладач Бортник Сергій Юрійович!

Шановний Сергію Юрійовичу! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня народження від колективу рідної для Вас кафедри!

Нехай здійсняться усі Ваші творчі задуми і кожен день буде осяяний почуттям любові та взаєморозуміння, а добре здоров'я та гарний настрій стануть запорукою підкорення нових вершин. Хай збуваються усі Ваші мрії та сподівання, береже доля, а життя буде щедрим та багатим на добро.

Зі щирою повагою, колеги та друзі!

P. S.

Мабуть, найкращу оцінку професійним та особистим якостям Сергія Юрійовича можуть дати його студенти...