Erasmus+ mobility to Eötvös Loránd University - requirements

Середа, 23 листопада 2016

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для магістрів (1 року навчання) та аспірантів механіко-математичного та географічного факультетів для навчання у ІІ-ому семестрі 2016/2017 н.р. в Університеті імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт, Угорщина.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS див.тут;
2. Мотиваційний лист (Letter of motivation);
3. Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate);
4. Витяг із залікової книжки;
5. Рекомендаційний лист (для студентів - від викладача (ів), для аспірантів - від наукового керівника);
6. Копію першої сторінки закордонного паспорту;
7. Попередній план навчання в університеті-партнері (перелік курсів див.тут) або план дослідження для аспірантів;
8. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представника (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження.

Пакет документів в електронному вигляді (архівований в один файл у форматі pdf) необхідно надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ: erasmus-tsnuk@ukr.net

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дата співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 28 листопада 2016 року.