Вівторок, 21 березня 2017

До уваги абітурієнтів!

На географічному факультеті проводиться Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії, учасники якої, що набрали не менше 90% балів на другому етапі отримають до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії при розрахунку конкурсного балу при вступі за державним замовленням на спеціалізації:

• Природнича географія
  • Економічна та соціальна географія
  • Картографія
  • Метеорологія
  • Гідрологія
  • Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний

Дистанційний тур триватиме з 20 лютого до 7 квітня. Для участі в ньому необхідно дати відповіді на поставлені наступні питання:

1. Природнича географія.
    2. Річка та її частини.
    3. Географічне положення Європи.
    4. Рельєф дна Атлантичного океану.
    5. Загальні риси клімату України.
    6. Земельні ресурси України.
    7. Демографічна ситуація в Україні.
    8. Основні види транспорту України.
    9. Поняття про міжнародний поділ праці.
    10. Промисловість Німеччини.

Відповіді надсилати на електронну адресу: e-mail: zapototsk@ukr.net (з поміткою «Олімпіада»).

За додатковою інформацією звертатися за тел. 044-521-32-70.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі (дистанційний).

Другий етап відбудеться на базі географічного факультету 29 квітня о 10.00 за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а, корпус географічного факультету, ауд. 102 (їхати до станції метро «Виставковий центр»).

Більше на сайті географічного факультету