Випусники

За свою багатолітню історію кафедра землезнавства та геоморфології підготувала і випустила більше 1300 висококваліфікованих спеціалістів, які працюють у різноманітних галузях. Серед випусників кафедри знані науковці та педагоги.

Ця сторінка знаходиться в розробці, списки випусників уточнюються. Якщо Ви знайшли помилку, неточність, або володієте інформацією про випусників кафедри прохання надсилати Ваші пропозиції та зауваження на електронну адресу geomorph16@ukr.net.

2017
  • Магістр
  • Кіндрук Олександр Вікторович
  • Косяченко Нікіта Олександрович
  • Плешакова Антоніна Олександрівна
  • Шевчук Наталія Петрівна
  • Вардецька Юлія Леонідівна
  • Коваль Наталія Олександрівна
  • Корнілов Роман Олександрович
  • Крупина Альона Вікторівна
  • Моторна Катерина Юріївна
  • Отльотов Ігор Володимирович
  • Якимець Наталія Олегівна
  • Бакалавр
  • Бобер Ірина Вікторівна
  • Кравчук Ілля Володимирович
  • Кудіна Дар’я Вікторівна
  • Острікова Владлена Русланівна
  • Руденко Аліна Борисівна
  • Козинець Яна Володимирівна
  • Пелехата Людмила Олегівна
  • Плотко Наталія Петрівна
  • Покидько Анастасія Миколаївна
  • Салогуб Олександр Юрійович
  • Шевчук Олександр Вікторович
  • Щавінська Анна Леонідівна

2016
  • Магістр
  • Буракова Олександра Вадимівна
  • Кисіль Юрій Володимирович
  • Кобернюк Олена Володимирівна
  • Кульпач Владислава Андріївна
  • Нагірняк Юлія Борисівна
  • Олійник Людмила Юріївна
  • Попадюк Любомир Володимирович
  • Боднарчук Тетяна Василівна
  • Гавура Олеся Анатоліївна
  • Матвієнко Богдана Ярославівна
  • Поліщук Ірина Григорівна
  • Сайкевич Богдан Олександрович
  • Сидорук Юлія Олександрівна
  • Бакалавр
  • Бончковський Олександр Сергійович
  • Бородін Кирило В’ячеславович
  • Волошина Вікторія Миколаївна
  • Кухар Ірина Іванівна
  • Марковський Дмитрій Олександрович
  • Марченко Анастасія Миколаївна
  • Михайленко Євгенія Ярославівна
  • Омельчук Тетяна Ігорівна
  • Пустовіт Людмила Юріївна
  • Розумняк Кирило Артурович
  • Ряпалов Артем Сергійович
  • Свист Олексій Андрійович
  • Утенко Олексій Петрович
  • Ходимчук Інна Юріївна

2015
  • Магістр
  • Волошаненко Артем Сергійович
  • Климчук Андрій Олександрович
  • Козаченко Ірина Юріївна
  • Литвин Андрій Сергійович
  • Лук'янчук Петро Миколайович
  • Підгорняк Дар'я Леонідівна
  • Рогозін Євгеній Петрович
  • Саранчук Ганна Миколаївна
  • Амосов Михайло Ігорович
  • Виноград Оксана Володимирівна
  • Новіцька Катерина Володимирівна
  • Мисько Катерина Анатоліївна
  • Павлюченко Аліна Миколаївна
  • Поліщук Анастасія Борисівна
  • Попов Іван Володимирович
  • Черненко Альбіна Іванівна
  • Бакалавр
  • Верпаховська Катерина Олександрівна
  • Ківеренко Роман Олександрович
  • Кіндрук Олександр Вікторович
  • Косяченко Нікіта Олександрович
  • Мельник Віктор Олексійович
  • Олійник Альона Валеріївна
  • Плешакова Антоніна Олександрівна
  • Шевчук Наталія Петрівна
  • Вардецька Юлія Леонідівна
  • Коваль Наталія Олександрівна
  • Корнілов Роман Олександрович
  • Крамаренко Ярослав Григорович
  • Крупина Альона Вікторівна
  • Моторна Катерина Юріївна
  • Отльотов Ігор Володимирович
  • Тацюк Марина Василівна

2014
  • Магістр
  • Денна форма навчання
  • Бортник Сергій Сергійович
  • Братанчук Ольга Петрівна
  • Веселова Олена Андріївна
  • Запотоцька Вікторія Анатоліївна
  • Карпець Ольга Василівна
  • Коваленко Назар Володимирович
  • Кучинська Христина Пилипівна
  • Обриський Руслан Васильович
  • Перепилиця Ірина Миколаївна
  • Петрик Антоніна Миколаївна
  • Попелюшко Анна Миколаївна
  • Пустовойтов Іван Сергійович
  • Токар Юлія Миколаївна
  • Заочна форма навчання
  • Бабій Анна Валерівна
  • Габітова Марія Валеріївна
  • Довніч Максим Григорович
  • Кирильчук Альона Миколаївна
  • Рудомінський Ілля Ігорович
  • Трохименко Ірина Миколаївна
  • Бакалавр
  • Буракова Олександра Вадимівна
  • Кисельова Валерія Юріївна
  • Кисіль Юрій Володимирович
  • Кобернюк Олена Володимирівна
  • Кульпач Владислава Андріївна
  • Кушниренко Анна Сергіївна
  • Нагірняк Юлія Борисівна
  • Олійник Людмила Юріївна
  • Попадюк Любомир Володимирович
  • Боднарчук Тетяна Василівна
  • Гавура Олеся Анатоліївна
  • Колдун Наталія Олегівна
  • Криворук Андрій Володимирович
  • Матвієнко Богдана Ярославівна
  • Поліщук Ірина Григорівна
  • Сайкевич Богдан Олександрович
  • Сидорук Юлія Олександрівна

2013
  • Магістр
  • Денна форма навчання
  • Галкіна Лада Вікторівна
  • Грицай Альона Миколаївна
  • Дзюбенко Анастасія Андріївна
  • Зубко Сергій Миколайович
  • Лісова Ася Василівна
  • Ступник Яна Миколаївна
  • Заочна форма навчання
  • Автонюк Олексій Володимирович
  • Левченко Сергій Вікторович
  • Паталаха Тимофій Петрович
  • Сердюк Аліна Володимирівна
  • Теслевич Оксана Іванівна
  • Ях'яєв Ілля Віталійович
  • Бакалавр
  • Волошаненко Артем Сергійович
  • Грибінчик Тетяна Олександрівна
  • Касьян Анастасія Василівна
  • Климчук Андрій Олександрович
  • Литвин Андрій Сергійович
  • Лук'янчук Петро Миколайович
  • Пилипенко Олександр Ігорович
  • Підгорняк Дар'я Леонідівна
  • Рогозін Євгеній Петрович
  • Саранчук Ганна Миколаївна
  • Федина Роман Володимирович
  • Амосов Михайло Ігорович
  • Вершиніна Лариса Русланівна
  • Виноград Оксана Володимирівна
  • Єфіменко Катерина Олексіївна
  • Макарук Наталія Олександрівна
  • Максименко Катерина Володимирівна
  • Мисько Катерина Анатоліївна
  • Павлюченко Аліна Миколаївна
  • Поліщук Анастасія Борисівна
  • Попов Іван Володимирович

2012
  • Магістр
  • Борей Тетяна Миколаївна
  • Корзун Юлія Леонідівна
  • Марчук Оксана Василівна
  • Музиченко Людмила Миколаївна
  • Нестеровський Павло Вікторович
  • Опанасюк Олександра Іванівна
  • Пономаренко Ірина Сергіївна
  • Трофімова Олена Олександрівна
  • Юрченко Тамара Іванівна
  • Спеціаліст
  • Звіздарюк Мар'яна Іванівна
  • Книш Таїса Василівна
  • Коробко Анастасія Миколаївна
  • Никольський Сергій Михайлович
  • Перес Шпачук Аріанна
  • Пруднікова Олена Вадимівна
  • Салівон Павло Вікторович
  • Северин Ольга Сергіївна
  • Сидоренко Дaрина Станіславівна
  • Слюсар Олександр Миколайович
  • Ткаченко Олександра Андріївна
  • Улізко Олександра Олексіївна
  • Шищенко Тетяна Ярославівна

2011
  • Магістр
  • Бортнік Інна Анатоліївна
  • Пасько Сергій Васильович
  • Спеціаліст
  • Білогородська Кароліна Євгеніївна
  • Гуменюк Артем Сергійович
  • Довніч Олександр Сергійович
  • Ковальов Мирослав Олегович
  • Левенець Василь Володимирович
  • Лук'янов Денис Олександрович
  • Маляров Владислав Володимирович
  • Мокієць Андрій Петрович
  • Панченко Станіслав Ігорович
  • Полєнишева Тетяна Володимирівна
  • Приходін Олександр Олександрович
  • Семченко Тетяна Юріївна
  • Скорик Максим Ігорович
  • Тіссен Кирило Володимирович
  • Шелеп Павло Олександрович
2010
  • Спеціаліст
    • Гострий Ігор Васильович
    • Гуралевич Любов В’ячеславівна
    • Костюшин Євген Васильович
    • Осьмак Володимир Андрійович
    • Плюта Олег Вікторович
    • Ренська Яна Владиславівна

2009
  • Магістр
  • Ведмеденко Михайло Володимирович
  • Жирнов Павло Володимирович
  • Кича Оксана Сергіївна
  • Крижанівський Олександр Олегович
  • Мартинюк Олександр Миколайович
  • Панченко Ірина Олександрівна
  • Юськів Юлія Володимирівна
  • Спеціаліст
  • Байдін Іван Миколайович
  • Возняк Анна Володимирівна
  • Гузь Сергій Сергійович
  • Кравчук Андрій Володимирович
Бакалавр
  • Бортнік Інна Анатоліївна
  • Гострий Ігор Васильович
  • Гуралевич Любов В'ячеславівна
  • Костюшин Євген Васильович
  • Осьмак Володимир Андрійович
  • Панченко Станіслав Ігорович
  • Пасько Сергій Васильович
  • Плюта Олег Вікторович
  • Ренська Яна Владиславівна
  • Семченко Тетяна Юріївна
  • Тіссен Кирило Володомирович

2008
Магістр
  • Іванченко Сергій Андрійович
  • Косьян Ольга Вікторівна
  • Панчук Євгенія Валентинівна
  • Хлоп'яча Галина Сергіївна

2007
Магістр
  • Гладиревська Марина Борисівна
  • Карнаухов Володимир Анатолійович
  • Кравчук Сергій Іванович
  • Магда Варвара Олексіївна
  • Олещенко Анастасія В'ячеславівна
  • Охріменко Альона Анатоліївна
  • Сєнін Костянтин Вікторович
  • Чернець Юлія Михайлівна

2006
Магістр
  • Головатюк Богдан Володимирович
  • Гурін Ігор Іванович
  • Кравчук Сергій Анатолійович
  • Панич Оксана Петрівна
  • Шандра Дмитро Віталійович

2005
Денна форма навчання
  • Магістр
  • Матюшенко Станіслав Валерійович
  • Спеціаліст
  • Кацан Н. В.
  • Бакалавр
  • Головатюк Богдан Володимирович
  • Гурін Ігор Іванович
  • Кравчук Сергій Анатолійович
  • Панич Оксана Петрівна
  • Шандра Дмитро Віталійович
Заочна форма навчання
  • Короткий Юрій Дмитрович
  • Стецула Марта Вікторівна
  • Пасічник Людмила Григорівна
  • Скороходов Павло Вікторович
  • Сулима Наталія Петрівна
  • Теплухіна Валентина Володимирівна
  • Ткаченко Руслан Вікторович

2004
Денна форма навчання
  • Бакалавр
  • Кацан Н. В.
  • Матюшенко С. В.
Заочна форма навчання
  • Короткий Юрій
  • Пасечник Людсмила
  • Ткаченко Руслан
  • Сулима Наталія
  • Сулима (Ланяк) Марта
  • Скороходів Павло
  • Теплухіна Валентина

2003
Денна форма навчання
  • Деревінський Павло Володимирович
  • Муравський Олексій Сергійович
  • Чорний Олександр Миколайович
  • Шабатін Євген Михайлович

2002
Денна форма навчання
  • Соколов О.С.
  • Дмитриченко Т.М.
  • Наказненко А.Г.
  • Магда І.В.
  • Демченко О.О.

2001
Денна форма навчання
  • Тітенок (Білик) Лілія Іванівна
  • Крячок Катерина Михайлівна
  • Ганич (Алісієнко) Наталя Олексіївна
  • Криворчук Оксана Миколаївна
Заочна форма навчання
  • Борисова Тетяна Генадіївна
  • Даниляк Олександр Олександрович
  • Корнєва Людмила Юріївна
  • Потьомкин Олександр Володимирович
2000
Денна форма навчання
  • Вознюк Надія Анатоліївна
  • Дмитренко Костянтин Едуардович
  • Миколайчук Неля
Заочна форма навчання
  • Боришкевич Ігор Володимирович
  • Танаєв Тімур В'ячеславович
  • Задорожня Наталя Валентинівна
  • Жур Олег Михайлович
  • Бурлака Олександр Петрович
  • Приймак Василь Васильович
  • Гулий Руслан Григорович
  • Гончар Катерина Миколаївна

1999
Денна форма навчання
  • Лобода Олександр Григорович
  • Арістов Михайло Віталійович
  • Хомич Олександр Федорович
  • Цапюк Святослав Евгенович
  • Зюлковський Денис Вікторович
  • Хоменко Іван Сергійович
Заочна форма навчання
  • Дяченко Андрій Володимирович
  • Тимко Юлія Іванівна
  • Пешко Світлана Євгенівна
  • Медведчук Людмила Степанівна
  • Мільчевич Марія Миколаївна
  • Косовський Валерій Іванович
  • Сауляк Ольга Віталіївна
  • Сивоголовка Зінаїда анатоліївна
  • Федоренко Юрій Миколайович
  • Ліпко Олександр Григорович
  • Кондаков Валерій
  • Назаренко (Бабіленко) Лідія Миколаївна
  • Смикало Олег Ярославович

1998
Денна форма навчання
  • Кучма Ганна Василівна
  • Прозорова Ірина Валентинівна
  • Рогінець Володимир Олександрович
  • Слюсаровська Євгенія Ігорівна
  • Хмелюк Віктор Миколайович
Заочна форма навчання
  • Ткачов Сергій Васильович
  • Петренко Наталія Михайлівна
  • Колодна Наталія Анатоліївна
  • Попелянська тетяна Петрівна
  • Ткач Василь Євгенович
  • Шуткета Світлана Станіславівна
  • Коваленко Олена
  • Бойко Олег Миколайович
  • Коробкін Олександр Іванович
  • Царинник (Прасол) Оксана Володимирівна
  • Тустановська Любов Віталіївна
  • Латишенко О.М.
  • Берідзе Вадим Олександрович
  • Єрасов Максим Миколайович
  • Кочєткова Тетяна Миколаївна

1997
Денна форма навчання
  • Ковтонюк Ольга Володимирівна
  • Малиновський Богдан Григорович
  • Семенчук Іван Олександрович
  • Семенчук Микола Олександрович
  • Жудра Сергій Олександрович
Заочна форма навчання
  • Пантелейчук Алла Володимирівна
  • Оксюта Галина Миколаївна
  • Кучеря Ольга Миколаївна
  • Коломієць Тетяна Іванівна
  • Кирик Оксана Ярославівна
  • Сиволап василь петрович
  • Петренко Микола Вікторович
  • Латишенко Олександр Михайлович
  • Ямпольська Наталія Борисівна
  • Олексеєнко Сергій Петрович
  • Шевченко Олександр

1996
Денна форма навчання
  • Кравченко Ігор Олексійович
  • Севастьянов Олег Анатолійович
  • Пшоняк Дмитро Іванович
  • Твердохліб Сергій Володимирович
  • Гриценко Анатолій Анатолійович
  • Щербак Валерій Миколайович
  • Гугля Олександр Олександрович
Заочна форма навчання
  • Кондратюк-Сипляк Зоряна Володимирівна
  • Молодецька Наталія Миколаївна
  • Кудря Алла Олександрівна
  • Прокопів (Міщанин) Наталія Василівна
  • Гуменюк Валентина Миколаївна
  • Комісаренко Едуард Миколайович
  • Пантелеймонова Ірина Аркадіївна
  • Сєрова Оксана Владиславівна
  • Беляєва наталія Iгорівна

1995
Денна форма навчання
  • Потопальська Тетяна Вікторівна
  • Погорільчук Наталя Михайлівна
  • Стецюк Олена Володимирівна
  • Богдан Сергій Захарович
  • Смоляр Геннадій Геннадійович
  • Щербина Людмила Юріївна
  • Лугова Ольга Михайлівна
Заочна форма навчання
  • Гуцева Наталія Володимирівна
  • Смик Наталія Дмитрівна
  • Іванова Тетяна Олегівна
  • Проскурко Анатолій Анатолійович
  • Власенко Вадим Костянтинович

1994
Денна форма навчання
  • Горбач Наталія Володимирівна
  • Коляда Надія Василівна
  • Приймак Олександр Григорович
  • Рогова Олена Миколаївна
  • Гарбарчук Михайло Миколайович
  • Лозовенко Світлана Михайлівна
  • Спиця Роман Олександрович
  • Федоренко Олена Віталіївна
  • Корган Тетяна
Заочна форма навчання
  • Кононенко Людмила Михайлівна
  • Нагорна Тамара Семенівна
  • Попович Олена Олександрівна
  • Шестопал Наталя Іванівна
  • Войналович Людмила Михайлівна
  • Курта Олена Миколаївна
  • Натокін Валерій Вікторович
  • Пінєгіна Тетяна Костянтинівна
  • Пишненко Андрій Олександрович
  • Пономарьова Наталя Григорівна
  • Рибак Олена Анатоліївна

1993
Денна форма навчання
  • Глибочук Ольга Іванівна
  • Вчорашній Олег Михайлович
  • Дешко Олександр Віталійович
  • Каташов Дмитро Юрійович Шестакова
  • Чайка Ніна Петрівна
  • Булгаков Віктор
  • Вергелес Ростислав Анатолійович
  • Гуклов Олексій
  • Данилов Віталій
Заочна форма навчання
  • Бабич Ірина Анатоліївна
  • Тищенко Юрій Анатолійович
  • Гнідо Марія Іванівна
  • Герасимчук Ірина Дмитрівна
  • Ющенко Людмила Василівна
  • Логвинов Володимир Георгійович
  • Козубенко Сергій Анатолійович
  • Неумита Катерина Миколаївна
  • Литвинчук Катерина Миколаївна
  • Святецька Ірина Сергіївна
  • Скаржинська Ірина Вадимівна

1992
Денна форма навчання
  • Герасименко Тетяна Іванівна
  • Бандурко Тетяна Володимирівна
  • Біляк Ніна Миколаївна
  • Волошина Світлана Миколаївна
  • Коржинська Наталія Іванівна
  • Марченко Сергій Вікторович
  • Медведчук Андрій Володимирович
  • Попович Теймур Володимирович
  • Соколова Олена Петрівна
  • Шевченко Марина Михайлівна
  • Таранюк Олександр Васильович
  • Таранюк Тетяна Анатоліївна
  • Михайленко Анатолій
  • Іваник Олена Михайлівна
  • Ларіошина Вероніка Євгенівна
  • Костюченко Антоніна Миколаївна
  • Синельник Михайло
  • Ковальонок Світлана Борисівна
  • Коломієць Валерій
  • Поправка Лариса
  • Корнійчук Наталія
Заочна форма навчання
  • Вернігоров Віталій Петрович
  • Волинська Вікторія Олегівна
  • Жеглов Сергій Олексійович
  • Коломієць наталія Дмитрівна
  • Крупська Наталія Дмитрівна
  • Мироненок Ірина Олександрівна
  • Лісовий Анатолій Іванович
  • Сліденко Оксана Володимирівна
  • Персіц Ірина Анатоліївна
  • Шабанова Світлана Іванівна

1991
Денна форма навчання
  • Тимченко Юлія Анатоліївна
  • Філоненко Юрій Миколайович
Заочна форма навчання
  • Голубова Людмила Яківна
  • Давидова Марина Миколаївна
  • Дегтяр Оксана Юхимівна
  • Єгоров Михайло Юрійович
  • Зінченко Василь Іванович
  • Костенко Вадим Іванович
  • Георгієва Валентина Василівна
  • Солтан Іван григорович
  • Юхимчук Марина Миколаївна
  • Хуторна Валентина Василівна
  • Юзьків Вололдимир Михайлович
1990
Денна форма навчання
  • Лаврук Тетяна Миколаївна
  • Дерій Михайло Миколайович
  • Орос Ірина Іванівна
  • Трухан Тетяна Миколаївна
  • Шалайко Ірина Миколаївна
  • Яблонська Надія Михайлівна
Заочна форма навчання
  • Приходько Тетяна Володимирівна
  • Кутишенко Тетяна Іванівна
  • Клоченко Людмила Олександрівна
  • Давиденко Тамара Володимирівна
  • Кисліцин Євген Юрійович
  • Дичаківський Григорій Валентинович
  • Петренко Володимир Павлович
  • Шайдюк Олександр Володимирович
  • Кульбака Олександр Петрович
  • Стаднік Марина Геннадіївна
  • Збаржевська Людмила Миколаївна

1989
Денна форма навчання
  • Шевчун Жанна Миколаївна
  • Кузнєцов Валерій Миколайович
  • Бездухов Олександр Анатолійович
  • Катана Олександр Васильович
  • Куян Віталій Дмитрович
  • Мовчан Іван Миколайович
  • Потаєв Олександр Савинович
  • Шостак Наталія Володимирівна
Заочна форма навчання
  • Журавель Лариса Семенівна
  • Кузьменко Сергій Ростиславович
  • Маркотенко Людмила Дмитрівна
  • Цураніч Валентина Василівна
  • Ігнатенко Володимир Михайлович
  • Ямніченко Анатолій Юрійович
  • Макаренко Микола Григорович
  • Макаренко Інна Петрівна
  • Полонський Володимир Васильович
  • Брюханов Ірина Валентинівна
  • Лазаренко Ірина Валентинівна
  • Димерський Олександр Володимрович
  • Балабанов Ігор Віталійович
  • Гусєва Наталія

1988
Денна форма навчання
  • Зять Олена Василівна
  • Лобанова Наталія Іванівна
  • Таран Олександр Боросович
  • Ткаченко Володимир Никифорович
  • Токар Тетяна Вікторівна
Заочна форма навчання
  • Андрійчук Іван Никифорович
  • Бондаренко Сергій Миколайович
  • Грижко Сергій Едуардович
  • Данильчук Раїса Петрівна
  • Євтушенко Павло Якович
  • Зелінський Роман Гнатович
  • Козик Микола Володимирович
  • Кузь Ольга Василівна
  • Куриленко Валерій Петрович
  • Мишховець Микола Кирилович
  • Новіцький Сергій Павлович
  • Городянська Ірина Олександрівна

1987
Денна форма навчання
  • Бедловський Андрій Андрійович
  • Шевченко-Оберемчук Ніна Петрівна
  • Ремізова Олена Олександрівна
  • Сілецькийц Юрій Андрійович
  • Брага Валентина Петрівна
  • Рябоконь Тамара Савіва
  • Ланшига-Галкіна Наталія Михайлівна
Заочна форма навчання
  • Юнолайнен Галина Володимирівна
  • Вагіс Людмила Петрівна
  • Лунькова Тетяна Андріївна
  • Паньшина Людмила Іванівна
  • Орєхов Юрій Петрович
  • Бурова Ніна Федорівна
  • Федосєєва Ірина Олександрівна
  • Бречко Надія Григорівна
  • Веклич Юрій Максимович
  • Ніколаєва

1986
Денна форма навчання
  • Голівер Павло Володимирович
  • Коломієць Володимир Леонідович
  • Михальченко Микола Павлович
  • Островерх Ганна Борисівна
  • Пінчук Василь Іванович
  • Редько Станислав Миколайович
  • Ткачов Валерій Євгенович
  • Шевченко Анатолій Вікторович
  • Галянт Віктор
Заочна форма навчання
  • Безувчук Тетяна Оліферінва
  • Бєлоконний Юрій Васильович
  • Дашкевич Анатолій Петрович
  • Ніколаєва Віолетта Георгіївна
  • Мойсеєнко Віктор Миколайович
  • Павленко Володимир Васильович
  • Рудова Галина Анатоліївна

1985
  • Бишовець Лариса Олексіївна
  • Галкін Сергій Валентинович
  • Гунько Іван Андрійович
  • Карпюк Віктор Миколайович
  • Козачук Василь Анатолійович
  • Познанський Віталій Іванович
  • Птіцина Тетяна Юрівна
  • Фесун Валентина Федорівна
  • Дзюбенко Андрій Валентинович
  • Лещенко Андрій Віталійович

1984
Денна форма навчання
  • Антоненко Людмила Григорівна
  • Бондар Олександр Павлович
  • Бортник Сергій Юрійович
  • Коваленко Олександра Михайлівна
  • Ткачук Олександр Іванович
  • Убійко Павлина Михайлівна
  • Цвелих Євгеній Миколайович
  • Шиповал Володимир Миколайович
  • Шаповал Сергій Григорович
  • Грідіна Тетяна Віталіївна
  • Головко Олег Леонідович
Заочна форма навчання
  • Камінський Олександр Михайлович
  • Котляр Наталія Львівна
  • Кушнірська Ірина Ісаківна
  • Гуменюк Олена Миколаївна
  • Левченко Любов Михайлівна
  • Наместнікова Галина Миколаївна
  • Посташ Ігор Юрійович
  • Шум Валерій Іванович
  • Вечірна форма навчання
  • Шевченко Людмила
  • Голод Олександра
  • Ярмоленко О. Н.
  • Маслюченко
  • Самойленко
  • Салов Олександр
  • Биков Леонід
  • Корчинська
  • Кмецинська А.
  • Бондаренко С. А.
  • Куліченко Т. І.
  • Шевчук
  • Коробкін

1983
Денна форма навчання
  • Головащук Олег Ігорович
  • Шаренко Людмила Олександрівна
  • Кисляков Сергій Олександрович
  • Осіпчук Федір Григорович
  • Сільченко Наталія Іванівна
  • Седлерова Ольга Володимирівна
  • Сіренко Олена Анатоліївна
  • Скоробогатов Сергій Олександрович
  • Ціпцюра Віталій Ростиславович
  • Кислякова Тетяна Яківна
  • Чорна Галина Володимирівна
  • Дітковський Олександр Миколайович
  • Куц Сергій Олександрович
Заочна форма навчання
  • Дузь Олена Ігорівна
  • Клімчук Олександр Борисович
  • Козка Зоя Іванівна
  • Коломієць Алла Федорівна
  • Куркуленко Андрій Іванович
  • Кабишева Лідія Тихонівна
  • Прокопець Іван Іванович
  • Фесик Олександр Анатолійович
  • Книшеві Ольга Юріївна

1982
Денна форма навчання
  • Дей Володимир Олексійович
  • Кузьменко Тамара Арсентіївна
  • Прокопенко Тетяна Володимирівна
  • Стахов Валерій Пилипович
  • Седлеров Ігор Степанович
  • Самчук Олександр Олексійович
  • Шулежко Людмила Іванівна
  • Янпавліс Світлана Вікторівна
  • Навроцька Світлана Дмитрівна
  • Половець Валерій Миколайович
  • Косов Євген Павлович
Заочна форма навчання
  • Антоненко Людмила Іванівна
  • Вісненвський В'ячеслав Георгійович
  • Гуля Валентина Григорівна
  • Кочешев Олександр Володимирович
  • Козлова Елеонора Валеріаніівна
  • Олексій Михайло Іванович
  • Тудовши Антон Іванович
  • Федоренко Олена Іванівна
  • Черняк Зоя Олександрівна
  • Шевчук Валерій Миколайович
  • Радченко Олександр Миколайович
  • Солонецький Всеволод Сергійович

1981
Денна форма навчання
  • Бахметєв Сергій Миколайович
  • Годенюк-Металіді Галина Миколаївна
  • Гузенко Сергій Михайлович
  • Івченко Андрій Сергійович
  • Кузь В'ячеслав Михайлович
  • Макарчук Олександр Леонідович
  • Палієнко Констянтин Едуардович
  • Пригода Наталя Миколаївна
  • Лупіна Катерина Федорівна
  • Чеховська Наталія Олексіївна
Заочна форма навчання
  • Терлецька Світлана Василівна
  • Мартинова Наталія Іларіонівна
  • Оксінчук Григорій Карпович
  • Приставка Тамара Володимирівна
  • Пучінін Анатолій Кирилович
  • Середа Віра Василівна
  • Скепко Юрій Павлович
  • Стрижак Євген Олександрович
  • Шумилін Віктор Володимирович
  • Танчук Василь Кирилович
  • Пінчук Сергій Володимирович
  • Гурський Олег Мусійович
  • Хуторна Валентина Василівна
  • Немна Людмила Сергіївна
  • Дешко Микола Анатолійович
  • Веклич Валерій Максимович
1980
  • Гончаров Віктор Васильович
  • Зелінський Віктор Григорович
  • Кравченко Олександр Володимирович
  • Муравський Сергій Вікторович
  • Мороховський Микола Олександрович
  • Поповський Віктор Онуфрійович
  • Сапронова Ірина Михайлівна
  • Танчук Володимир Іванович
  • Шаповаленко Анатолій Володимирович

1979
Денна форма навчання
  • Запорожець Вікторія Єросівна
  • Іллічова Ірина Павлівна
  • Манькута Анатолій Іванович
  • Металіді Віктор Станіславович
  • Можайкін Ігор В'ячеславович
  • Науменко Микола Григорович
  • Павліченко Юрій Володимирович
  • Педик Віктор Іванович
  • Погурельський Сергій Петрович
  • Решетняк Світлана Петрівна
  • Савченко Юрій Олександрович
  • Черненко Юрій Олександрович
  • Филипович Валентин Євгенович
  • Савенко Валентина
Заочна форма навчання
  • Монастиренький Володимир
  • Панін Валерій Петрович
  • Караваєв Юрій Михайлович
  • Коваленко Світлана Віталіївна
  • Усова Наталія Петрівна
  • Мар'євич Лариса Миколаївна
  • Діланян Степан Ліпаритович
  • Негара (Соколово) Людмила Михайлівна
  • Матюшков Олег Сергійович
  • Корєшев Олександр Арсентійович
  • Куріліна-Сивоконь Наталія Леонідівна
  • Коробова Наталія Григорівна
  • Краснобай Вадим Володимирович
  • Рябова Наталія Василівна
  • Угрін Ігор Іванович
  • Одудько Олександрович
  • Вишневський Віктор Іванович
  • Пінчук Сергій Володимирович

1978
  • Верховець Валентин Генадійович
  • Грубрін Сергій Юрійович
  • Задорожний Анатолій Іванович
  • Зайцев Сергій Володимирович
  • Картущенко Катерина Олексіївна
  • Король Валерій Володимирович
  • Ночовкіна Ольга Георгіївна
  • Оберемко Анатолій Михайлович
  • Падусенко Василь Анатолійович
  • Сорокін ОЛександр Львович
  • Ободєєв Володимир Миколайович

1977
    Гришко Сергій Іванович
  • Жук Володимир Степанович
  • Івашенко Ірина Олексіївна
  • Крамаренко Валентина Петрівна
  • Латиш Сергій Васильович
  • Маловічко Валерій Іванович
  • Мар'янський Ігор Мирославович
  • Мельник Олена Вікторівна
  • Петренко Валентина Михайлівна
  • Петренко Борис Васильович
  • Чигрін Раїса Григорівна
  • Щербина Михайло Павлович

1976
Денна форма навчання
  • Грищук Вікторія Володимирівна
  • Бахметьев Дмитро Володимирович
  • Брагін Аркадій Михайлович
  • Ісаков Анатолій Іванович
  • Міхневич Віктор Миколайович
  • Настобурко Микола Іванович
  • Сікачина Микола Іванович
  • Гейко Іван Петрович
Заочна форма навчання
  • Тарасов Іван Григорович
  • Тарасова Галина Павлівна
  • Степіна Олена Михайлівна
  • Марчук
  • Пузик
  • Артемова
  • Волкова
  • Ебітова
  • Іваненко
  • Іванов
  • Сухомлинов
  • Дубовник

1975
Денна форма навчання
  • Хмелюк Людмила Грирогівна
  • Должанська Надія Юріївна
  • Фесич Тетяна Єрофєєвна
  • Подобед Віктор Олександрович
  • Рябуха Володимир Дмитрович
  • Мироненко Віктор Іванович
  • Комлєв Олександр Олександрович
  • Жилкін Сергій Володимирович
  • Зоценко Галина Григорівна
  • Сливка Олена Опанасівна
  • Кримцов Анатолій Олександрович
  • Криворучко Анатолій В'ячеславович
  • Ярмоленко Петро Степанович
  • Шнуренко Анатолій Васильович
  • Чута Мунгай Самуель
  • Себісо Бонавентура
Заочна форма навчання
  • Бондарчук Михайло Мартинович
  • Бояр Наталія Гаврилівна
  • Волков Петро Петрович
  • Григорусь Віталій Михайлович
  • Дробишева Наталія Юріївна
  • Загородній Валерій Констянтинович
  • Картер'єв Василь Іванович
  • Кравець Леонід Ісакович
  • Кинєєва Ганна Денисівна
  • Лящук Зінаїда Іванівна
  • Масіянко Валерій Антонович
  • Полікарпова Тетяна Петрівна
  • Рогожніков Валерій Янович
  • Тваровський Віктор Миколайович
  • Гінченко Олена Володимирівна
  • Соболь Галина Яківна

1974
Денна форма навчання
  • Вирвикленко Олена Максимівна
  • Кочубей Наталія Іванівна
  • Литвин Олександр Павлович
  • Возняк Тетяна Анатоліївна
  • Скакун Леонід Іванович
  • Шевчук Наталія Вікторівна
  • Прийомов Олександр Севільйович
  • Старунська Світлана Петрівна
  • Гладуненко Олександр Васильович
  • Матошко Андрій Васильович
Заочна форма навчання
  • Антропова Світлана Борисівна
  • Совяк-Круковська Тетяна Андріївна
  • Жеглов Олесій Миколайович
  • Іванович Ніна Петрівна
  • Сінгіна Тетяна Миколаївна
  • Колісниченко Валентина Петрівна
  • Маковенко Валентина Петрівна
  • Омельченко Лідія Миколаївна
  • Осипенко Станіслав Гнатович
  • Копачевська Раїса Петрівна
  • Оксенчук Раїса Михайлівна
  • Самбургський Георгій Сергійович
  • Черпаков Олег Георгійович
  • Кедров Анатолій Захарович
  • Білоусова Олена Андріївна
  • Храмцова Тетяна Константинівна
  • Каплуненко Дмитро Федорович
  • Золотов Петро Миколайович
  • Гуревич Діна Володимирівна
  • Стародуб Ганна Іванівна
  • Клопкова Тетяна

1973
Денна форма навчання
  • Волеваха Сергій Миколайович
  • Давидова Ніна Петрівна
  • Майстренко Валерій Миколайович
  • Манькута Володимир Іванович
  • Приходьон Володимир Васильович
  • Погрібняк Людмила Олександрівна
  • Пронченко Людмила Петрівна
  • Чорний Іван Васильович
  • Шпотак Валентин Анатолійович
  • Бартошек Валентина Вікторівна
  • Невмержицький Володимир Григорович
  • Мурган Наталія Федорівна
  • Мельничук Василь Миколайович
  • Іванникова Мирослава Олексіївна
  • Нгуєн Тхи Тхань
  • Ву Тхі Так
  • Дао Тхи Тьєн
  • Нугєн Зуй Ай
  • Фам Ван Кі
  • Чан Ван Дьєн
  • Нгуєн Суан Дао
  • Вечірня форма навчання
  • Ковальов Сергій
  • Кушко Валентина
  • Малишева Світлана
  • Кліщевська Ірина
  • Тішин Анатолій
  • Старовойтов Олег
  • Шевченко Алла
  • Торгоній Людмила Леонідівна
  • Шепчення Людмила
  • Беріханзе Джон
Заочна форма навчання
  • Оровецька Тамара Олександрівна
  • Кирюхіна Лариса Петрівна
  • Рубінов Дмитро Іванович
  • Пилиновський Михайло Абрамович
  • Сірченко Лідія Кузьмівна
  • Виговський Валерій Петрович
  • Гордієнко
  • Заборовський Євген Сергійович
  • Стародуб
  • Кузовков
  • Клопков
  • Кедров
  • Колісниченко
  • Намісник Михайло Дмитрович
  • Овчаренко Віктор Іванович
  • Руденко
  • Франко Леонід Петрович
  • Чепелевич Сергій Іванович
  • Слюсар Катерина Петрівна
  • Савченко
  • Дорошевська
  • Білоусова
  • Поліщук
  • Маслєнніков Валентин Георгійович
  • Шеймач Валерій Зеліковеч
  • Базь Борис Захарович
  • Патрик Віра Ігнатівна
  • Ложніков Валентин Васильович

1972
Денна форма навчання
  • Мельник Євгенія Павлівна
  • Борецька Інна Володимирівна
  • Гриценко Галина Григорівна
  • Кудрявцева Любов Аркадіївна
  • Лебедєв Володимир Григорович
  • Пащенко Володимир Михайлович
  • Панькова-Грінь Наталія Аркадіївна
  • Роменська Тетяна Володимирівна
  • Стратієнко Олександр Федорович
  • Солоніна Ольга Олександрівна
  • Левченко Лариса Олександрівна
  • Кускін Василь Федорович
  • Марченко Ангеліна Григорівна
Заочна форма навчання
  • Безьянова Раїса
  • Базь
  • Гопчанська Г. Н.
  • Зубаньова Л. П.
  • Лапуста В. Ф.
  • Літвіненко Павло Назарович
  • Ларіна Т. А.
  • Курило Н. П.
  • Куніцький Н. Н.
  • Малаховська
  • Маслєніков
  • Скляревський Віль'ям
  • Котовський Ф. В.
  • Прудкогляд Ю. Н.
  • Толстой А. М.
  • Федосюк В. В.
  • Шейман В. З.
  • Дегтярук Б.
  • Малиновська В. Н.
  • Ложніков В. В.
  • Пошивайло Г. М.
  • Кириченко В. М.
  • Левицька Є.
  • Оровецька
  • Трофименко

1971
Денна форма навчання
  • Гаврилюк Володимир Олександрович
  • Горілий Василь Григорович
  • Головашенко Ніна Олексіївна
  • Гусиніна-Степанова Тамара Василівна
  • Жила Ніна Михайлівна
  • Конопльова Наталія Григорівна
  • Недільченко Валентина Михайлівна
  • Соболєва Валентина Миколаївна
  • Стецюк Володимир Васильович
  • Сутинська Ольга Яківна
Заочна форма навчання
  • Базілевич Раїса Олександрівна
  • Бурілов Олег Володимирович
  • Влох Геннадій Михайлович
  • Мечаківський Володимир Йосипович
  • Мороз Катерина Петрівна
  • Рубінова Ніна Борисівна
  • Руденко Людмила Йосипівна
  • Ушакова Лілія Дмитрівна
  • Хроленко Олександр Микитович
  • Чупрінова Світлана Федорівна
  • Козлов Андрій
  • Виговський
  • Єщенко
  • Пустинський
  • Щур
  • Веселов
  • Сащенко
  • Калініна
  • Прєсняков
  • Кадочников Петро Филипович
1970
Денна форма навчання
  • Александровська Ірина Тарасівна
  • Баран Григорій Петрович
  • Ковальов Олексій Борисович
  • Кравченко Тетяна Степанівна
  • Малиш Володимир Леонтійович
  • Потоцька Лідія Петрівна
  • Станкевич Зоя Сергіївна
  • Трухан Лев Васильович
  • Шевченко Юрій Іванович
  • Чорна Ірина Григорівна
  • Дубняк Тамара Миколаївна
  • Вечірня форма навчання
  • Лічинакі Нонна Василівна
  • Барибіна Зінаїда
  • Даниленко Валерій
  • Грищенко Галина
  • Васильева Тамара
  • Подольський Юхим
  • Атаманчук Наталія
  • Городецька Наталія
Заочна форма навчання
  • Оксенчук
  • Краснов
  • Громико
  • Косогон
  • Степанова
  • Мукомела
  • Лук'яненко
  • Ющенко
  • Кадочников Петро Филипович
  • Моргун
  • Кутузов
  • Ткаченко
  • Преснякова
  • Романовська

1969
Денна форма навчання
  • Дубняк Сергій Андрійович
  • Потапчук Григорій Григорович
  • Павленко Микола Михайлович
  • Харченко Людмила Іванівна
  • Козловська Олена Миколаївна
  • Залєсний Юрій Олегович
  • Кульєчов Віктор Олександрович
  • Ківак Володимир Панасович
  • Тарбес Любов Володимирівна
  • Бугай Віталій Григорович
  • Косовський Михайло Броніславович
Заочна форма навчання
  • Василюха Євдокія Василівна
  • Дубровський Леонард Костянтинович
  • Круглик Григорій Трохимович
  • Лавренюк Володимир Клавдійович
  • Саюк Олена Степанівна
  • Вечірна форма навчання
  • Ясько Віктор Іванович
  • Сорока Зоя Іванівна
  • Кульчицька Тамара Леонідівна
  • Брусніка Валентина
  • Гамова Валентина
  • Єгорова Людмила
  • Кузьменко Микола
  • Іваненко Микола
  • Белець Ольга Миколаївна
  • Близнюк

1968
  • Навроцький
  • Навроцький
  • Поплавська Ірина
  • Минько Олена
  • Мошковська Ада
  • Лебедев
  • Книжник О.
  • Ковтуненко Тамара Іванівна
  • Євсевська

1967
Денна форма навчання
  • Багінський
  • Манічєв В'ячеслав Іосифович
  • Боднарчук Марк
  • Ластовицький Валентин
  • Васильченко Анатолій Йосипович
  • Васильченко Ніна
  • Щербакова Лариса
  • Тіхоненко Павло
Заочна форма навчання
  • Борейко Микола Федорович
  • Веремієнко Леонід Іванович
  • Іванченко Раїса Степанівна
  • Жигалова Леонора Борисівна
  • Тарбес Іван Васильович
  • Березовська
  • Гончаренко

1966
Заочна форма навчання
  • Русланович
  • Сосновський
  • Осадчук Н. А.
  • Махно
  • Скворцова Алла
  • Головашкін Анатолій Васильович
  • Коренєв
  • Сутай С.П.

1965
Денна форма навчання
  • Кедун Марія Василівна
Заочна форма навчання
  • Бондаренко М. М.
  • Мартиненко А. Б.
  • Маковський А. О.
  • Тузова Ф. Є.
  • Телевський В. Г.
  • Мікушева Є. Ю.
  • Старчевський-Сахаров В. Г.
  • Омельянчук Т. А
  • КухарЄва Л. І.
  • Горєвой Г. П.

1964
Денна форма навчання
  • Осадчий С. С.
  • Сомін Михайло
  • Ломаєва Олена Олександрівна
  • Кубишкіна Л. К.
  • Крамар Олег Олександрович
Заочна форма навчання
  • Антоненко Іван Євдокимович
  • Боханов Євген Петрович
  • Коваль Захар Опанасович
  • Лаврик В'ячеслав Федорович
  • Марценюк Віктор Володимирович
  • Месяцев Михайло Іванович
  • Пєтухов Валерій Васильович
  • Сметюхов Василь Євграфійович
  • Чоні Михайло Піменович
  • Бурилов Володимир Пінемович
  • Єлагін Олександр Івановичч
  • Марочкін Олег Михайлович
  • Кутишенко Іван Павлович
  • Лужанська Ірина Львівна

1963
Денна форма навчання
  • Балан Світлана
  • Вінниченко
  • Грехньов Микола Іванович
  • Даниленко Валерій
  • Іщук Олександр
  • Леута Василь Сергійович
  • Навозов Олег
  • Фокін Констянтин Іванович
  • Яснюк Володимир
Заочна форма навчання
  • Бойко Григорій Павлович
  • Бойко Володимир Михайлович
  • Вольхін Микола Федорович
  • Ващенко Олексій Антонович
  • Демченко Іван Леонтійович
  • Зікєєва Олександра Іванівна
  • Мухіна Ніна Стефанівна
  • Лужанська Людмила Львівна
  • Осадча Майя Петрівна
  • Остапчук Раїса Яківна
  • Покидько Дмитро Михайлович
  • Павлоцька Марія Степанівна
  • Скляр Михайло Захарович
  • Ступак Микола Григорович
  • Чорний Сергій Іванович
  • Катана Станіслав Григорович
  • Дімітрова Алла Григорівна
  • Галушка Алла Миколайвна
  • Бондар Тамара Кузьмівна

1962
Денна форма навчання
  • Бідний Микола
  • Дубняк Володимир Андрійович
  • Криворученко Світлана Василівна
  • Чирка Віталій Григорович
  • Шоботенко Любов Степанівна
  • Якимченко Віталій Андрійович
  • Швець Віра Миколаївна
Заочна форма навчання
  • Дубінін
  • Жилянська В. Г.
  • Журківська Н. Н.
  • Зікєєв В. С.
  • Кулик Б. Ф.
  • Ліпський Ю. І.
  • Манченко І. В.
  • Опошнявська І. Н.
  • Опенко В. Ф.
  • Сонкін Л. С.
  • Сухіцька Н. О.
  • Солоненко

1961
Денна форма навчання
  • Аверина Ольга Леонідівна
  • Зайцева Людмила Борисівна
  • Куделя Юрій Аврамович
  • Когут Надія
  • Маслов Валентин Іванович
  • Мащенко Світлана
  • Науменко Валентина Олексіївна
  • Присташ Ян
  • Недошовенко Анатолій Йосипович
  • Сатановська Зинаїда Миколаївна
  • Слюсаренко Валентин Кончтянтинович
  • Чучвара Йозеф
  • Широкова Олена
  • Чижова Світлана
Заочна форма навчання
  • Бохонова Олена Сергіївна
  • Блажків Олексій Ілліч
  • Чумак Костянтин Петрович
1960
  • Антончук Анатолій Юрійович
  • Березовська Зоя Пилипівна
  • Бузницька Валентина Максимівна
  • Булига Людмила Петрівна
  • Герасименко Марія Михайлівна
  • Грущенко Олег Георгійович
  • Коваль Сергій Сергійович
  • Крищук Анатолій Степанович
  • Петренко Галина Дмитрівна
  • Савченко Зинаїда Петрівна
  • Чоботарьова Лілія Юхимівна
  • Хмельницький Анатолій Артемович

1959
Денна форма навчання
  • Басанська Світлана
  • Головченко Ніна
  • Жуков Дмитро Миколайович
  • Мацуй Вітор Михайлович
  • Моськіна Ольга Дмитрівна
  • Сукачов Олександр
  • Фонченко Ірина
  • Швидкий Юрій Миколайович
Заочна форма навчання
  • Бондар Олексій Григорович
  • Вирвикленко Микола Климентійович
  • Гутніченко Григорій Кіндратович
  • Жукова Євросінія Омельянівна
  • Лешенко Тарас Пилипович
  • Палець Леонтій Сергійович

1958
  • Андрійяш Ольга Павлівна
  • Гавриленко Галина Григорівна
  • Завгородній Олексій Микитович
  • Корецька Алла Григорівна
  • Кочар-Лігман Світлана Володимирівна
  • Неводчикова Лорієль Борисівна
  • Палеєва Валентина Петрівна
  • Ліпкан Наталія Петрівна
  • Соловйов Борис Львович
  • Чугунний Юрій Гаврилович
  • Палієнко Едуард Тимофійович
  • Підліток Павло Прокопович
  • Мазуренко Михайло
  • Разумкнко Тамара
  • Нерода Микола

1957
  • Василенко Вікторія Володимирівна
  • Ворона Вікторія Олексіївна
  • Воронова Маргарита Артемівна
  • Зайцев Володимир Іванович
  • Костенко Лариса Миколаївна
  • Ліпкіна-Кучинська Нора Юхимівна
  • Поремська Віра Тихонівна
  • Пироженко Анатолій Мефодійович
  • Сергеєва Лілія Олександрівна
  • Сарапука Галина Яківна
  • Шовкопляс Володимир Миколайович
  • Бобровніков Микола Миколайович

1956
  • Барков Олександр Савельєвич
  • Волкова Валерія Павлівна
  • Горленко Інга Олександрівна
  • Донченко Олександра Антонівна
  • Ісаєнко Анатолій Іванович
  • Календюк Ніна Іванівна
  • Ковальчук Володимир Семенович
  • Купраш Ростислав Петрович
  • Копитько Микола Михайлович
  • Новикова Галина Миколаївна
  • Петров Франц Миколайович
  • Яворський Орест Петрович

1955
  • Доброхотова Л. М.
  • Заруцький К. М.
  • Кузьменко В. К.
  • Курочка К. П.
  • Маклакова О. М.
  • Можаєва В. В.
  • Мельник І. М.
  • Чмихал В. М.
  • Цимбал Т. А.

1954
  • Діденко Галина Оверківна
  • Дорофеєв Леонід Михайлович
  • Грищенко Світлана Дмитрівна
  • Мельник Віктор Іванович
  • Мельник-Головань Ізольда Михайлівна
  • Репецька Валентина Федорівна
  • Тупицький Аркадій Опанасович

1953
  • Бахметьєв Володимир Дмитрович
  • Гришко-Копа-Овдієнко Г. О.
  • Калюжна Р. Г.
  • Колесникова А. О.
  • Коробкова О. П.
  • Манюк Т. Т.
  • Тарасова Белла Миколаївна
  • Широкова І. Г.

1952
  • Куниця Микола Олександрович
  • Пономарьов Володимир Степанович
  • Червінь Н. С.
  • Райківська М. М.

1951
  • Арбашов Е. В.
  • Алексійова-Сугоняко Л. Т.
  • Болотова Л. М.
  • Бондар Т. І.
  • Барабашов Євгеній Васильович
  • Грубрін Юрій Львович
  • Колесник К. Т.
  • Кондратюк Борис Степанович
  • Миліка Анастасія Михайлівна
  • Лобанчук В. О.
  • Пятаєва О. І.
  • Рослий Іван Михайлович
  • Сидоренко Г. С.

1950